Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC627WAP

Zanussi ZFC627WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 260 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc627wap?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Zanussi Zfc627wap

Zanussi ZFC627WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w klasycznym białym kolorze o pojemności 260 litrów i wydajności zamrażania 16 kg żywności w ciągu 24 godzin. Zamrażarka posiada klasę energetyczną A+, jest więc z założenia urządzeniem energooszczędnym. Przy typowych ustawieniach roczne zużycie energii elektrycznej powinno wynieść 264 kWh, co należy uznać za całkiem przyzwoity wynik. Z kolei poziom hałasu jaki będzie towarzyszył pracy urządzenia wynosi 45 dB. To wartość, z którą na pewno da się żyć i jeżeli tylko nie umieścimy zamrażarki w sypialni nie powinniśmy narzekać. Rozwiązanie Space+ oznacza, że wnętrze Zanussi ZFC627WAP oferuje do wykorzystania mnóstwo miejsca. Parownik i kondensator zostały całkowicie zabudowane w ścianach urządzenia, wnętrze jest gładkie i łatwe do czyszczenia. Specjalny zawór próżniowy niweluje skutki podciśnienia jakie tworzy się w środku po zamknięciu pokrywy i tym samym ułatwia ponowne otwarcie zamrażarki. Do przechowywania produktów posłużą nam 2 białe druciane kosze, dodatkowe kosze możemy nabyć za drobną odpłatnością. Kosze możemy po prostu usunąć i uzyskać przestrzeń do umieszczenia większych opakowań żywności czy porcji mięsa. Całe wnętrze i produkty będą dobrze widoczne dzięki oświetleniu. Zamrażarka ZFC627WAP została wyposażona w mechaniczne sterowanie. Pokrętło termostatu służące do ustawienia temperatury roboczej urządzenia oraz kontrolki sygnalizujące tryb pracy znajdziemy na przedniej ścianie zamrażarki, po prawej stronie w dolnej części. Pokrętło termostatu posłuży do precyzyjnego ustawienia temperatury w środku. W zależności od ilości przechowywanym mrożonek ustawimy mniej lub bardziej intensywne mrożenie. Pierwsza z sygnalizacyjnych kontrolek wskazuje, że zamrażarka jest podłączona do zasilania. Druga ostrzeże nas przed zbytnim wzrostem temperatury w środku, np. kiedy uzupełnimy zapasy dużą ilością świeżej żywności lub w przypadku wystąpienia awarii. Jeżeli takowa się wydarzy to nasza zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności przez 32 godziny. Trzecia kontrolka sygnalizuje uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na znaczne skrócenie czasu zamrażania i będzie bardzo przydatna kiedy będziemy uzupełniać zapasy dużą ilością świeżych produktów, nie pozwoli na wzrost temperatury w środku. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów oraz witamin. Nasza zamrażarka będzie niestety wymagała okresowego ręcznego rozmrażania jednak nie powinno się to zdarzyć częściej niż raz, dwa razy do roku. Operacja nie jest zbyt uciążliwa a pozwoli nam zachować czystość w środku a także pozwoli uniknąć zwiększonego poboru prądu co jest normalne przy dużej warstwie szronu. Wnętrze jest bardzo łatwe do wyczyszczenia a system odprowadzenia wody z komory znacznie to ułatwi.

Parametry techniczne zamrażarki Zanussi ZFC627WAP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)264
Wysokość (mm)868
Szerokość (mm)935
Głębokość (mm)665
Pojemność całkowita (litrów)260
Wydajność zamrażania (kg/24h)16
Poziom hałasu (dB)45

Wyposażenie zamrażarki Zanussi ZFC627WAP

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Zanussi Zfc627wap?

Zanussi – włoskie urządzenia AGD

Zanussi to znany w Europie producent urządzeń AGD: pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek, piekarników, okapów kuchennych, kuchenek mikrofalowych, płyt grzejnych, odkurzaczy.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Zanussi ZFC627WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarka Zanussi ZFC31400WA

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC31400WA to biała zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o całkowitej pojemności 300 litrów, z mechanicznym sterowaniem, z alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej
Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarka Zanussi ZFC631WAP

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki średnie (od 200 do 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Zanussi

Zanussi ZFC631WAP to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa, w klasie energetycznej A+, o pojemności 300 litrów, sterowana mechanicznie, z rozwiązaniem Space+, z funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza, zabudowanym kondensatorem i parownikiem.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Zanussi ZFC627WAP

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)