Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 20520

Zamrażarka BEKO HSA 20520

BEKO HSA 20520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 177 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 20520?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 20520

BEKO HSA 20520 to biała zamrażarka skrzyniowa o łącznej pojemności 230 litrów. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A+, jest więc urządzeniem energooszczędnym i przy okazji także przyjaznym dla środowiska naturalnego. Roczne zużycie energii elektrycznej nie przekroczy 220 kWh co nasz budżet rodzinny powinien spokojnie znieść. Z kolei nasze uszy i nerwy spokojnie zniosą hałas jaki towarzyszy pracy zamrażarki, 42 dB to przyzwoita wartość. Trzeba oczywiście jasno powiedzieć, że znajdziemy zamrażarki bardziej ciche ale nie oznacza to, że nasza jest głośna. Ten poziom hałasu bedzie w pełni akceptowalny dla naszych uszu. W HSA 20520 BEKO zastosowało rozwiązanie znane z innych modeli a mianowicie specjalną antybakteryjną uszczelkę pokrywy. Wykonano ją z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych dodatków, dzięki czemu łatwiej utrzymamy nasze zamrażarkę w czystości a przy okazji wszelkie niebezpieczne drobnoustroje gromadzące się na uszczelce będą miały zamkniętą drogę do naszej żywności. Jeżeli chodzi o wnętrze to w komorze mamy do dyspozycji jeden kosz na żywność. Wnętrze zostało oświetlone za pomocą lampki umieszczonej na wewnętrznej stronie pokrywy. Panel sterowania znajduje się w dolnej części przedniej ściany zamrażarki. Za pomocą pokrętła termostatu ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Trzy diody sygnalizacyjne z kolei poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Dioda zielona wskazuje, że urządzenie zostało podłączone do prądu. Czerwona dioda zasygnalizuje niebezpieczny wzrost temperatury we wnętrzu naszej zamrażarki, będzie się też paliła w momencie pierwszego uruchomienia urządzenia lub jego uruchomienia po przerwie aż do momentu odpowiedniego obniżenia temperatury w środku. Pomarańczowy przycisk pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia – po naciśnięciu zapali się pomarańczowa dioda. Po ponownym wciśnięciu przycisku urządzenie powraca do normalnego trybu, a pomarańczowa dioda gaśnie. Funkcja szybkiego mrożenia pozwoli na szybkie zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. W naszym modelu wydajność zamrażania wynosi 12 kg/24 h. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Rozwiązanie nie pozwoli też na wzrost temperatury wcześniej przechowywanej żywności, nie zachodzi więc obawa, że jakieś produkty ulegną rozmrożeniu. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie zamkniętej pokrywie BEKO HSA 20520 możemy przechowywać naszą żywność do 36 godzin bez obawy o jej zepsucie. Niestety nie ominie nas konieczność okresowego rozmrożenia urządzenia, na całe szczęście nie jest to specjalnie pracochłonny i skomplikowany proces. Woda która powstanie w tym procesie zostanie odprowadzona na zewnątrz specjalną rurą odpływową a możemy ją zebrać do specjalnej tacy, którą znajdziemy na wyposażeniu.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 20520

Roczne zużycie energii (kWh/rok)220
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)750
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)177
Wydajność zamrażania (kg/24h)12
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 20520

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 20520?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 20520

Zamrażarka BEKO HSA 13520

Zamrażarka BEKO HSA 13520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 13520 to skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 129 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 75 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej
Zamrażarka BEKO HSA 11520

Zamrażarka BEKO HSA 11520

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO HSA 11520 to mała skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 99 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 54 cm, głęboka na 60 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 20520

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)