Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO HSA 37520

Zamrażarka BEKO HSA 37520

BEKO HSA 37520 to duża skrzyniowa zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 350 litrów, wysoka na 86 cm, szeroka na 155 cm, głęboka na 72 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, oświetleniem wewnętrznym, z mechanicznym sterowaniem oraz antybakteryjną uszczelką.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 37520?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Hsa 37520

BEKO HSA 37520 to duża biała zamrażarka skrzyniowa z pokrywą otwieraną do góry, łączna pojemność naszego modelu to imponujące 350 litrów, pozwoli więc pomieścić naprawdę spore ilości mrożonek. Warto zwrócić uwagę na antybakteryjną uszczelkę jaką wykorzystano w tym modelu. Wykonano ją ze specjalnego antybakteryjnego materiału, dzięki czemu łatwiej utrzymać ten element w czystości a dodatkowo wszelkiego rodzaju mikroorganizmy i drobnoustroje nie będą zagrażały przechowywanym produktom. Żywność w środku możemy rozmieścić na czterech sporych koszach. Kosze możemy wyjąć jeżeli będziemy chcieli w inny sposób zagospodarować przestrzeń zamrażarki. Wnętrze oświetli nam lampka, która została umieszczona na wewnętrznej stronie pokrywy. Na zewnątrz przedniej ściany, w dolnej części po prawej stronie znajdziemy panel sterowania – z pokrętłem termostatu oraz trzema sygnalizacyjnymi lampkami. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę roboczą wewnątrz komory zamrażarki. Lampki zaś poinformują nas o trybie w jakim w chwili obecnej pracuje urządzenie. Zielona wskazuje, że urządzenie jest podłączone do źródła zasilania. Czerwona zapali się w przypadku zbyt wysokiej temperatury w środku zamrażarki. Będzie się też paliła w momencie pierwszego uruchomienia urządzenia lub jego uruchomienia po przerwie – do momentu odpowiedniego obniżenia temperatury w środku. Pomarańczowy przycisk pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia – po naciśnięciu zapali się pomarańczowa dioda. Po ponownym wciśnięciu przycisku urządzenie powraca do normalnego trybu, a pomarańczowa dioda gaśnie. Wydajność zamrażania w HSA 37520 wynosi 20 kg / dobę. Użycie szybkiego mrożenia pozwoli zachować maksymalne wartości odżywcze żywności a także zdrowy wygląd i kolor. Rozwiązanie nie pozwoli też na wzrost temperatury wcześniej przechowywanej żywności – co byłoby nieuniknione bez uruchomienia funkcji kiedy uzupełnilibyśmy zapasy dużą ilością świeżej żywności. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie prądu to przy szczelnie zamkniętej pokrywie BEKO HSA 37520 możemy przechowywać naszą żywność do 67 godzin bez obawy o jej zepsucie. Niestety ale od czasu do czasu (producenta zaleca co najmniej dwa razy do roku) będziemy musieli ręcznie odmrozić naszą zamrażarkę. Woda która powstanie w tym procesie zostanie odprowadzona na zewnątrz specjalną rurą odpływową a możemy ją zebrać do specjalnej tacy, którą znajdziemy na wyposażeniu. BEKO HSA 37520 pracuje w wysokiej klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu nie powinno przekroczyć wg zapewnień producenta 299 kWh, co jest przyzwoitym rezultatem, jeżeli weźmiemy pod uwagę wymiary zamrażarki. Za podobnie przyzwoity wynik możemy uznać poziom emitowanego hałasu, 42 dB to wynik na dobrym poziomie, chociaż od czasu do czasu usłyszymy, że urządzenie „żyje”.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO HSA 37520

Roczne zużycie energii (kWh/rok)265
Wysokość (mm)860
Szerokość (mm)1550
Głębokość (mm)720
Pojemność całkowita (litrów)350
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO HSA 37520

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Hsa 37520?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO HSA 37520

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce BEKO HSA 37520

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)