Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSA 21320

Zamrażarka BEKO FSA 21320

BEKO FSA 21320 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w białym kolorze, o łącznej pojemności 162 litrów, wysoka na 136 cm, w klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami, Icebank – komorą lodową, Wielką Komorą oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fsa 21320?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fsa 21320

BEKO FSA 21320 to nowoczesna zamrażarka w standardowym białym kolorze, wysoka na 136 cm, szeroka na 54 cm, o łącznej pojemności 162 litrów. Jej wymiary oraz możliwość drzwi (standardowo zostały zamontowane po prawej stronie) sprawiają, że bez problemu powinniśmy znaleźć dla niej miejsce w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Zamrażarka pracuje w wysokiej klasie energetycznej A+, jest więc urządzeniem energooszczędnym, roczne zużycie energii elektrycznej nie powinno przekroczyć 226 kWh. To bardzo dobry wynik, podobnie jak poziom emitowanego hałasu, który w naszym modelu wynosi 42 dB, zamrażarka nie będzie nas denerwować głośną pracą. Warto wspomnieć o zastosowanej w FSA 21320 antybakteryjnej uszczelce drzwi. Wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji uszczelka drzwi tworzy specjalną ochronną barierę przeciwdziałającą przedostawaniu się do środka bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów odpowiedzialnych za psucie przechowywanej żywności. W środku BEKO FSA 21320 znajdziemy dwie komory z klapami oraz cztery szuflady, wszystkie przezroczyste co znacznie ułatwi zarządzanie ich zawartością. Tzw. Wielka Komora zapewni nam większą przestrzeń do przechowywania dużych produktów. Icebank to płaska taca wbudowana w górną część naszej zamrażarki, jest to miejsce specjalnie przeznaczone do przygotowania i przechowywania kostek lodu ale także mniejszych produktów, np. mrożonych owoców. Powyżej tacy, na krawędzi zamrażarki znajdziemy panel sterowania naszą zamrażarką. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Za pomocą pokrętła ustawimy temperaturę pracy naszej zamrażarki i uruchomimy funkcję szybkiego zamrażania. Funkcję powinniśmy uruchomić przy pierwszym włączeniu urządzenia a także przy uzupełnianiu zamrażarki dużą ilością świeżych produktów, pozwoli ona na szybkie zamrożenia nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Funkcja pozwoli też przyśpieszyć proces wytworzenia kostek lodu. BEKO FSA 21320 będziemy musieli niestety od czasu do czasu ręcznie odmrozić, producent zaleca powtórzyć tę czynność dwa razy do roku. Jeżeli biały kolor zamrażarki nam nie odpowiada to producent posiada w swoim katalogu model BEKO FSA 21320 X, o takich samych parametrach ale w kolorze Inox.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSA 21320

Roczne zużycie energii (kWh/rok)226
Wysokość (mm)1360
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)162
Wydajność zamrażania (kg/24h)9
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSA 21320

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fsa 21320?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSA 21320

Zamrażarka BEKO FN 121420

Zamrażarka BEKO FN 121420

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki średnie (od 100 do 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO FN 121420 to wolnostojąca zamrażarka w białym kolorze, o pojemności 186 litrów, w klasie energetycznej A+, z systemem chłodzenia No Frost, funkcją szybkiego mrożenia Quick Freeze, elektronicznym zewnętrznym wyświetlaczem, antybakteryjną uszczelką drzwi, antybakteryjną rączką, przezroczystymi szufladami oraz Icebank – lodową komorą.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO FSA 21320

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)