Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FSE 1072

Zamrażarka BEKO FSE 1072

BEKO FSE 1072 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w standardowym białym kolorze, o łącznej pojemności 85 litrów, wysoka na 84 cm, szeroka na 54 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1072?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fse 1072

BEKO FSE 1072 to niewielka podblatowa zamrażarka w białym kolorze o pojemności 85 litrów. Jej wysokość to 84 cm, szerokość to 54 cm i głębokość 60 cm. Zamrażarka jest energooszczędna i przyjazna środowisku naturalnemu – pracuje w klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu nie przekroczy 189 kWh, rachunek za prąd nie będzie wysoki. Poziom hałasu w trakcie pracy nie przekroczy 42 dB, to również przyzwoity wynik, zamrażarka jest cichym urządzeniem. Drzwi zamrażarki zostały zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość przełożenia zawiasów i montażu po lewej stronie. Warto zwrócić uwagę na uszczelkę w drzwiach. Wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji tworzy specjalną ochronną barierę przeciwdziałającą przedostawaniu się do środka zamrażarki bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów odpowiedzialnych za psucie przechowywanej żywności. We wnętrzu BEKO FSE 1072 znajdziemy dwie szuflady, komorę szybkiego zamrażania oraz płaską tacę do przygotowania i przechowywania kostek lodu. Szuflady są przezroczyste, bez ich wyciągania możemy zorientować się jakie produkty i gdzie są przechowywane. Temperaturę roboczą BEKO FSE 1072 ustawimy za pomocą pokrętła termostatu, do wyboru mamy cztery stopnie regulacji. pierwszy oznacza normalną temperaturę roboczą, tzn. -18˚C, przestawiając pokrętło na wyższe poziomy możemy wybrać niższe wartości temperatury. Poziom maksymalny pozwoli uruchomić funkcję szybkiego mrożenia. Trzy lampki sygnalizacyjne poinformują nas o normalnej pracy zamrażarki, uruchomieniu funkcji szybkiego zamrażania czy ostrzegą o zbyt wysokiej temperaturze we wnętrzu. Funkcja szybkiego zamrażania pozwoli nam szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów bez obawy utraty ich wartości odżywczych. Jednocześnie to rozwiązanie nie wpływa na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów. Będzie też pomocna do szybkiego przygotowania kostek lodu. Zdolność zamrażania BEKO FSE 1072 wynosi 10,5 kg/dobę – przy takiej ilości produktów powinniśmy uruchomić funkcję szybkiego zamrażania na czas około 24 godzin. Zamrażarka będzie od nas wymagała okresowego rozmrażania, jednak przy jej rozmiarach nie będzie to stanowić wielkiego problemu. BEKO proponuje ten model zamrażarki również w kolorze Inox, to BEKO FSE 1072 X.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FSE 1072

Roczne zużycie energii (kWh/rok)189
Wysokość (mm)840
Szerokość (mm)540
Głębokość (mm)600
Pojemność całkowita (litrów)85
Wydajność zamrażania (kg/24h)10,5
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki BEKO FSE 1072

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fse 1072?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FSE 1072

Zamrażarka BEKO FS1 66020

Zamrażarka BEKO FS1 66020

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO FS1 66020 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w standardowym białym kolorze, o łącznej pojemności 65 litrów, wysoka na 82 cm, szeroka na 48 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z antybakteryjną uszczelką drzwi.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO FSE 1072

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)