Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GP 3513

Zamrażarka Liebherr GP 3513

Liebherr GP 3513 to zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w najwyższej klasie energetycznej A+++, o pojemności użytkowej 356 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 3513?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gp 3513

Liebherr GP 3513 to nowoczesna zamrażarka z serii Comfort, w białym kolorze, wysoka na 175 cm, szeroka na 70 cm, o pojemności użytkowej 356 litrów. Zamrażarka posiada najwyższą klasę energetyczną A+++, z dużym spokojem możemy więc czekać na rachunki z elektrowni oraz na listy z podziękowaniami od organizacji ekologicznych. Warty podkreślenia jest też niski poziom hałasu, jaki zamrażarka emituje w trakcie swojej pracy. Producent podaje wartość 38 dB, to bardzo dobry wynik, który sprawi, że nie będziemy zwracać uwagi na pracę GP 3513. Zamrażarkę łatwo dopasujemy do wnętrza, posiada regulowane nóżki z przodu, z tyłu zaś rolki i uchwyty ułatwiające transport. Zamrażarka posiada z przodu otwory wentylacyjne, bez problemu możemy ją umieścić w linii szafek kuchennych czy wsunąć w niszę. Dodatkowo drzwi posiadają możliwość obustronnego montażu a pionowy uchwyt drążkowy ma specjalny mechanizm ułatwiający otwieranie drzwi. Liebherr GP 3513 wymaga od użytkownika okresowego rozmrożenia dla zachowania higieny. Rozmrażanie na pewno nie jest fascynującym zajęciem i raczej niewiele osób podaje je w CV jako hobby, ale w naszym wypadku dzięki rozwiązaniu SmartFrost będzie to czynność niekłopotliwa i nie będziemy jej musieli zbyt często przeprowadzać. Wnętrze zamrażarki jest gładkie i łatwe do wyczyszczenia. Nasze mrożonki przygotujemy i będziemy przechowywać w siedmiu szufladach oraz w specjalnym płaskim pojemniku w którym możemy np. umieścić mniejsze owoce. Szuflady są zamknięte ze wszystkich stron (system FrostSafe – gwarantuje utrzymanie zimna na każdym poziomie zamrażarki) i posiadają przezroczyste fronty, co pozwoli nam na bardzo łatwe zarządzanie wnętrzem. Szuflady są oczywiście doskonale dopasowane i łatwe do wysuwania. Możemy je łatwo zupełnie wyjąć, podobnie jak półki pod nimi aby dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb. Ten praktyczny system dający dodatkową przestrzeń dla dużych produktów nosi nazwę VarioSpace. Sterowanie Liebherr GP 3513 odbywa się za pomocą panelu sterowania MagicEye, umieszczonego na górnej krawędzi urządzenia. Za pomocą panelu ustawimy temperaturę roboczą zamrażarki a także uruchomimy funkcję szybkiego mrożenia SuperFrost. Funkcja pozwoli zachować wszystkie najważniejsze wartości odżywcze naszej żywności, przyspieszy przygotowanie kostek lodu i będzie bardzo przydatna przy uzupełnianiu zapasów dużą ilością świeżych produktów. W naszym modelu funkcja szybkiego zamrażania jest automatyczna i regulowana czasowo a zdolność zamrażania wynosi 25kg świeżej żywności w ciągu doby. Liebherr GP 3513 została wyposażona w dźwiękowy alarm otwartych drzwi a także optyczny (kontrolka na panelu) i dźwiękowy alarm zbyt wysokiej temperatury wnętrza. W przypadku dłuższej przerwy w dostawie prądu mrożonki będziemy mogli przechowywać nawet do 34 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GP 3513

Roczne zużycie energii (kWh/rok)178
Wysokość (mm)1751
Szerokość (mm)697
Głębokość (mm)750
Pojemność całkowita (litrów)356
Wydajność zamrażania (kg/24h)25
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GP 3513

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gp 3513?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GP 3513

Zamrażarka Liebherr GNP 4166

Zamrażarka Liebherr GNP 4166

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GNP 4166 to nowoczesna zamrażarka szufladowa, w najwyższej klasie energetycznej A+++, o pojemności 351 litrów, z dotykowym panelem sterującym MagicEye z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, alarmem wysokiej temperatury i otwartych drzwi, z systemem NoFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego mrożenia SuperFrost, systemem FrostControl, systemem HomeDialog, rozwiązaniem VarioSpace, SmartGrid, szufladami na teleskopowych prowadnicach oraz oświetleniem LED wnętrza.

czytaj więcej
Zamrażarka Liebherr GNP 3666

Zamrażarka Liebherr GNP 3666

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GNP 3666 to nowoczesna zamrażarka szufladowa, w najwyższej klasie energetycznej A+++, o pojemności 304 litrów, z dotykowym panelem sterującym MagicEye z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, z bezszronowym systemem NoFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego mrożenia SuperFrost, systemem FrostControl, systemem HomeDialog, rozwiązaniem VarioSpace, SmartGrid, szufladami na teleskopowych prowadnicach oraz oświetleniem LED wnętrza, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Liebherr GP 4013

Zamrażarka Liebherr GP 4013

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki wysokie (powyżej 170 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GP 4013 to zamrażarka szufladowa w białym kolorze, w najwyższej klasie energetycznej A+++, o pojemności użytkowej 406 litrów, z elektronicznym sterowaniem MagicEye z wyświetlaczem LCD z graficznym wskaźnikiem temperatury, z systemem SmartFrost, systemem FrostSafe, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, rozwiązaniem VarioSpace, alarmem otwartych drzwi i wysokiej temperatury, z oświetleniem wnętrza.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GP 3513

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)