Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GT 6122

Zamrażarka Liebherr GT 6122

Liebherr GT 6122 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 380 litrów, w klasie energetycznej A+, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 6122?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gt 6122

Liebherr GT 6122 to największa ze skrzyniowych zamrażarek w ofercie Liebherr, jej pojemność użytkowa wynosi 572 litry. Jej klasa energetyczna to A+, w ofercie producenta znajdziemy bardziej ekonomiczne modele, ale mimo wszystko 432 kWh rocznego zużycia energii trzeba uznać za dobry wynik. Na duży plus trzeba zapisać za to poziom hałasu jaki jest emitowany podczas pracy urządzenia – 38 dB to świetny wynik, pozwoli się bezstresowo cieszyć się z użytkowania zamrażarki. Taki niski poziom hałasu to zasługa specjalnej budowy ścian zamrażarki. Ich wnętrze zostało pokryte specjalną pianką izolacyjną w której umieszczono urządzenie chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu zamrażarka pracuje bardzo cicho i z minimalnymi wibracjami. Wnętrze jest nie tylko pojemne ale także bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wszystkie produkty będą bardzo dobrze widoczne dzięki umieszczeniu oświetlenie w pokrywie zamrażarki. Na wyposażeniu Liebherr GT 6122 znajdziemy trzy kosze do przechowywania różnych produktów oraz tacę idealną dla mniejszych owoców, np. truskawek. Od czasu do czasu będziemy musieli przeprowadzić ręczne rozmrażanie urządzenia, jednak nie jest to skomplikowana i czasochłonna czynność. Autorski system StopFrost znacznie ogranicza powstawanie szronu podczas pracy urządzenia a tym samym sprawia, że rozmrażanie nie będzie częste. Dodatkowo system StopFrost ułatwi otwieranie pokrywy, podczas otwierania i zamykania nie tworzy się bowiem podciśnienie w środku. System odprowadzenia wody z zamrażania pozwoli łatwo ją zebrać – możemy do tego użyć wspomnianej już tacy na owoce. Liebherr GT 6122 jest sterowana elektronicznie a panel kontrolny został umieszczony w ergonomicznym uchwycie pokrywy zamrażarki. Oprócz ustawienia temperatury w środku za pomocą pokrętła, panel umożliwi nam uruchomienie funkcji szybkiego zamrażania SuperFrost. Użycie szybkiego mrożenia pozwoli nie tylko szybko zamrozić duże ilości świeżych produktów, ale przede wszystkim zachować ich zdrowy wygląd i wszystkie najważniejsze wartości odżywcze. W prezentowanym modelu funkcja jest automatyczna i regulowana czasowo, po zakończeniu zamrażania urządzenie automatycznie powróci do normalnego ustawienia. GT 6122 jest bardzo wydajna – jej zdolność zamrażania wynosi 33 kg żywności na dobę. Zamrażarka została też wyposażona w alarm, który ostrzeże nas (dźwiękowo i optycznie za pomocą kontrolki na panelu) jeżeli niebezpiecznie wzrośnie temperatura wnętrza. Jeżeli nastąpi przerwa w dostawie prądu do urządzenia to nasza zamrażarka pozwoli na bezpieczne przechowanie zamrożonych produktów nawet do 76 godzin.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GT 6122

Roczne zużycie energii (kWh/rok)432
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)1648
Głębokość (mm)808
Pojemność całkowita (litrów)572
Wydajność zamrażania (kg/24h)33
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GT 6122

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 6122?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GT 6122

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Liebherr GT 6122

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)