Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GT 4232

Zamrażarka Liebherr GT 4232

Liebherr GT 4232 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 380 litrów, w klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 4232?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gt 4232

Liebherr GT 4232 to skrzyniowa zamrażarka uznanego producenta, możemy więc być w zasadzie pewni, ze mamy do czynienia z urządzeniem nowoczesnym i dopracowanym pod każdym względem. Wnętrze ma pojemność 380 litrów a wszystkie produkty będą doskonale widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia w pokrywie zamrażarki. Standardowo dostajemy do wykorzystania dwa kosze (mamy możliwość dokupienia dodatkowych, zmieścimy ich łącznie nawet 10) do przechowywania żywności oraz tacę do przechowywanie niewielkich owoców. Taca może także posłużyć do zebrania wody, która zgromadzi się podczas rozmrażania urządzenia. Rozmrażanie będziemy musieli przeprowadzić kiedy powstanie spora warstwa szronu, pozwoli to zachować higienę w środku a także uchroni przed zwiększonym poborem energii elektrycznej. Wnętrze jest gładkie i proste do wyczyszczenia a system odprowadzający wodę bardzo prosty i skuteczny. W skrzyniowych zamrażarkach Liebherr zastosowano system StopFrost, który znacznie ogranicza powstawanie szronu podczas pracy urządzenia a tym samym sprawia, że rozmrażanie będzie odbywało się rzadko. StopFrost sprawia również, że podczas otwierania i zamykania pokrywy nie powstaje podciśnienie, tym samym otwarcie zamrażarki będzie bardzo łatwe. Sterowanie zamrażarką odbywa się za pomocą zintegrowanego z uchwytem panelu kontrolnego, przyciski są dobrze widoczne i łatwo dostępne. Temperaturę ustawimy za pomocą prostego w obsłudze pokrętła. Automatyczna, regulowana czasowo funkcja szybkiego mrożenia SuperFrost sprawi, że produkty zostaną zamrożone w sposób chroniący zawarte w nich witaminy. Zaraz po zakończeniu procesu zamrażania automatyczna funkcja SuperFrost przełączy się z powrotem w normalny tryb pracy. Liebherr GT 4232 jest bardzo wydajna – posiada zdolność zamrażania 29 kg świeżej żywności na dobę. Zamrażarka została wyposażona w alarm, który za pomocą dźwięku i sygnału świetlnego (kontrolka na panelu) poinformuje nas o niebezpiecznym wzroście temperatury w środku w przypadku awarii. Zamrażarka pozwoli nam na bezpieczne przechowanie mrożonek w przypadku przerwy w dostawie prądu nawet do 72 godzin. Klasa energetyczna Liebherr GT 4232 to wysokie A++. Bardziej obrazowo przełoży się to na roczne zużycie energii elektrycznej na poziomie 247 kWh co jest więcej niż przyzwoitym wynikiem. Decydując się na zakup tego urządzenia przysłużymy się środowisku naturalnemu oraz zaoszczędzimy sporo pieniędzy w domowym budżecie. W trakcie swojej pracy zamrażarka absolutnie nie będzie nam przeszkadzała, emituje hałas (chociaż ciężko tu mówić o hałasie) na poziomie jedynie 38 dB, to naprawdę świetny wynik. Hałas i wibracje zostały przez producenta znacznie ograniczone dzięki zastosowaniu specjalnej pianki izolacyjnej w wewnętrznej części obudowy zamrażarki.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GT 4232

Roczne zużycie energii (kWh/rok)247
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)1289
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)380
Wydajność zamrażania (kg/24h)29
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GT 4232

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 4232?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GT 4232

Zamrażarka Liebherr GT 4932

Zamrażarka Liebherr GT 4932

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GT 4932 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 449 litrów, w wysokiej klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Liebherr GT 3632

Zamrażarka Liebherr GT 3632

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GT 3632 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 324 litrów, w klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GT 4232

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)