Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Liebherr GT 3632

Zamrażarka Liebherr GT 3632

Liebherr GT 3632 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 324 litrów, w klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 3632?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Liebherr Gt 3632

Liebherr GT 3632 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa w białym kolorze o łącznej pojemności 324 litrów. Wnętrze jest dobrze widoczne dzięki umieszczeniu oświetlenia w pokrywie urządzenia. Żywność możemy łatwo rozmieścić, pomocne w tym będą dwa kosze jakie znajdziemy na wyposażeniu (producent oferuje dodatkowe kosze jako wyposażenie dodatkowe, oczywiście za drobną odpłatnością – łącznie zamrażarka może pomieścić ich nawet 10). Taca, która również stanowi element wyposażenia będzie pomocna do przechowywania mrożonych owoców, może także stanowić przegrodę komory zamrażarki. Z powodzeniem możemy jej również użyć do zebrania wody jaka powstanie w trakcie rozmrażania. Generalnie nie lubimy rozmrażania jednak dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu StopFrost czynność nie będzie wymagała wielkiego zaangażowania i nie poświęcimy jej dużo czasu. StopFrost ogranicza powstawanie szronu i lodu wewnątrz zamrażarki, tak więc przeprowadzanie rozmrażania nie będzie częstym zajęciem. Dodatkowo system sprawia, że podczas otwierania i zamykania pokrywy nie powstaje podciśnienie, tym samym otwarcie zamrażarki nie stanowi problemu. Zamrażarka jest wyposażona w elektroniczne sterowanie, funkcje kontrolne zostały umieszczone w ergonomicznym uchwycie pokrywy, sterowanie jest więc bardzo proste i wygodne – odbywa sięga pomocą przycisków i pokrętła służącego do ustawienia temperatury. Panel kontrolny Liebherr GT 3632 pozwoli nam uruchomić funkcję szybkiego zamrażania SuperFrost, w naszym modelu jest ona automatyczna z czasową regulacją. Po zakończeniu procesu szybkiego zamrażania nastąpi automatyczne przełączenie do normalnego trybu pracy zamrażarki. Szybkie mrożenie jest bardzo ważne jeżeli chcemy zachować maksimum wartości odżywczych naszych produktów. Funkcja będzie niezbędna kiedy będziemy uzupełniali zapasy większą ilością świeżych produktów a także przy pierwszym uruchomieniu urządzenia, pozwoli nam szybko schłodzić wnętrze. Zdolność zamrażania w opisywanym modelu wynosi 28 kg na dobę. Liebherr GTP 3632 została wyposażona w optyczny (kontrolka na panelu) oraz akustyczny alarm, który ostrzeże nas jeżeli temperatura wnętrza niebezpiecznie wzrośnie. W przypadku awarii zamrażarka pozwoli na przechowanie produktów nawet do 70 godzin bez obawy o ich zepsucie. Liebherr GT 3632 pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++, jest przyjazna zarówno dla domowego budżetu jak i dla naturalnego środowiska. Roczne zużycie energii nie powinno przekroczyć przy normalnym użytkowaniu 225 kWh co należy uznać za bardzo dobry wynik, który pozwoli na spore oszczędności w zawsze napiętym domowym budżecie. Zamrażarka jest również bardzo cicha, emitowany hałas osiąga poziom zaledwie 38 dB. Dzieje się tak ponieważ cała powierzchnia wewnętrzna obudowy zamrażarki została pokryta specjalną pianką izolacyjną ograniczającą hałas a także pozwalającą na łatwe utrzymanie czystości urządzenia.

Parametry techniczne zamrażarki Liebherr GT 3632

Roczne zużycie energii (kWh/rok)225
Wysokość (mm)919
Szerokość (mm)1133
Głębokość (mm)760
Pojemność całkowita (litrów)324
Wydajność zamrażania (kg/24h)28
Poziom hałasu (dB)38

Wyposażenie zamrażarki Liebherr GT 3632

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Liebherr Gt 3632?

Liebherr – na budowie, w fabryce, w powietrzu i … w domu

Produkty firmy Liebherr kojarzą nam się albo z ciężkim sprzętem budowlanym i dźwigami, albo z urządzeniami chłodniczymi. Nas naturalnie interesują produkty AGD. Liebher produkuje dzisiaj zamrażarki, chłodizarko-zamrażarki, chłodziarki do win, profesjonalne szafy chłodnicze i mrożące.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Liebherr GT 3632

Zamrażarka Liebherr GT 4932

Zamrażarka Liebherr GT 4932

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GT 4932 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 449 litrów, w wysokiej klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Liebherr GT 4232

Zamrażarka Liebherr GT 4232

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A++, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Liebherr

Liebherr GT 4232 to nowoczesna zamrażarka skrzyniowa o pojemności 380 litrów, w klasie energetycznej A++, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania SuperFrost, systemem StopFrost, oświetleniem wnętrza, alarmem wysokiej temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Liebherr GT 3632

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)