Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Whirlpool WHE3933 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whe3933?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Whe3933

Whirlpool WHE3933 to biała zamrażarka skrzyniowa o pojemności całkowitej 390 litrów netto. Autorska technologia Whirlpool 6-ty Zmysł to rozwiązanie, które gwarantuje precyzyjne utrzymanie temperatury w środku komory. System inteligentnych czujników na bieżąco kontroluje i wykrywa zmiany temperatury wewnątrz urządzenia oraz automatycznie włącza funkcję szybkiego mrożenia. Funkcja wyłączy się kiedy produkty będą dokładnie zamrożone. Ten tryb pracy pozwoli na szybkie zamrożenie nowo włożonych do środka produktów jednocześnie nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Whirlpool WHE3933 jest elektronicznie sterowana, panel z ekranem LED został umiejscowiony na drzwiach i pozwoli nam na precyzyjne ustawienie i odczytanie temperatury w środku a także na uruchomienie wspomnianej funkcji szybkiego zamrażania. Z jego pomocą będziemy również mogli uruchomić zamrażarkę Whirlpool WHE3933 w specjalnym trybie Eco. Ten tryb pozwoli na zaoszczędzenie energii elektrycznej w przypadku kiedy zamrażarka nie będzie w całości wypełniona produktami. Jeżeli przydarzy się awaria w dopływie prądu do urządzenia to na panelu zaświeci się alarmowa kontrolka. W przypadku takiej przerwy w dopływie prądu zamrażarka aż przez 45 godzin utrzyma temperaturę chroniącą mrożonki przed zepsuciem. Drzwi zamrażarki (lub jak kto woli klapa) otwierają się dosyć łatwo i nie będziemy musieli wkładać w czynność wielkiej siły. Warto zwrócić uwagę na zastosowanie przez producenta zamknięcia drzwi na klucz, takie rozwiązanie nie jest często spotykane. Komora w środku ma pojemność 390 litrów a w standardowym wyposażeniu dostajemy 4 kosze do przechowywania żywności. Kosze możemy wyjąć jeżeli zajdzie taka potrzeba, wnętrze można bardzo łatwo dostosować do wymagań chwili. Na wewnętrznej stronie drzwi znajdziemy lampkę, która oświetla komorę zamrażarki i ułatwi odnalezienie produktów. Whirlpool WHE3933 pracuje w klasie energetycznej A+, jest więc zamrażarką nowoczesną, oszczędną i przyjazną dla naturalnego środowiska. Roczne zużycie energii wyniesie 334 kWh. Podczas swojej pracy urządzenie nie będzie bezgłośne ale poziom hałasu rzędu 42 dB należy uznać za bardzo przyzwoity, zamrażarka nie będzie nam przeszkadzała ani wywoływała frustracji. Wydajność zamrażania prezentowanego modelu wynosi 17 kg na dobę. Aby utrzymać czystość oraz zachować efektywność pracy, zamrażarka Whirlpool WHE3933 b Edzie wymagała okresowego manualnego rozmrożenia. Czynność nie jest lubiana ale w naszym przypadku łatwa do przeprowadzenia i niezbyt czasochłonna.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WHE3933

Roczne zużycie energii (kWh/rok)334
Wysokość (mm)916
Szerokość (mm)1405
Głębokość (mm)698
Pojemność całkowita (litrów)390
Wydajność zamrażania (kg/24h)17
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WHE3933

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whe3933?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WHE3933

Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHM3911 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHE3133 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHM3111 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 311 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WHE3933

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)