Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Whirlpool WHM3111 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 311 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm3111?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Whm3111

Zamrażarka skrzyniowa Whirlpool WHM3111 występuje w białym kolorze i posiada całkowitą pojemność 311 litrów. Zamrażarka posiada mechaniczne sterowanie a panel z pokrętłem termostatu i lampkami sygnalizacyjnymi został umieszczony w dolnej części przedniej ściany. Oprócz ustawienia temperatury roboczej zamrażarki będziemy ją mogli uruchomić w specjalnym trybie oszczędzającym energię – Eco. To rozwiązanie będzie przydatne kiedy przez dłuższy czas będziemy przechowywali w środku mniejsze ilości mrożonej żywności. Po każdych większych zakupach warto będzie wykorzystać bardzo przydatną funkcję szybkiego mrożenia. Pozwoli ona na szybkie zamrożenia nowo włożonych do środka produktów nie wpływając na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Użycie tej funkcji nie tylko przyśpieszy proces mrożenia ale przede wszystkim pozwoli na zachowanie wszystkich najważniejszych wartości odżywczych produktów a także ich smaku, wyglądu czy koloru. Zdolność zamrażania prezentowanego modelu to 20 kg żywności w ciągu doby. Jeżeli w środku niebezpiecznie wzrośnie temperatura (np. w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu ale także podczas uzupełniania zapasów świeżymi produktami) to na panelu zaświeci się czerwona kontrolka alarmowa. W przypadku awarii zamrażarka WHM3111 utrzyma odpowiednio niską temperaturę w środku aż przez 45 godzin, co pozwoli na bezpieczne przechowanie mrożonek, bez obawy o ich zepsucie. Na wyposażeniu zamrażarki znajdziemy 2 kosze do przechowywania zamrożonych produktów, możemy je wyjąć kiedy będziemy chcieli umieścić w środku większe opakowania mrożonek lub np. indyka. Cała komora jest dobrze widoczna dzięki zastosowaniu oświetlenia wbudowanego w wewnętrzną stronę drzwi. Same drzwi posiadają zamykanie z kluczykiem, jest to dosyć ciekawe rozwiązanie, problem może się pojawić jeżeli mamy tendencję do gubienia kluczy. Whirlpool WHM3111 będzie od nas wymagała okresowego ręcznego rozmrożenia, kiedy warstwa lodu przekroczy grubość ok. 5 mm. Nie zdarzy się to częściej niż raz, maksymalnie dwa razy do roku i pozwoli zachować efektywność pracy zamrażarki. Wnętrze jest łatwe do czyszczenia a prosty system odprowadzenia wody dodatkowo ułatwi całą operację.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WHM3111

Roczne zużycie energii (kWh/rok)292
Wysokość (mm)916
Szerokość (mm)1180
Głębokość (mm)698
Pojemność całkowita (litrów)311
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)40

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WHM3111

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm3111?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WHM3111

Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHE3933 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHM3911 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHE3133 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WHM3111

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)