Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WHM31112

Zamrażarka Whirlpool WHM31112

Whirlpool WHM31112 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 311 litrów, w wysokiej klasie energetycznej A++, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm31112?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Whm31112

Whirlpool WHM31112 to skrzyniowa zamrażarka w standardowym białym kolorze, o całkowitej pojemności 311 litrów. Od razu należy zwrócić uwagę na jej wysoką klasę energetyczną – A++. Oznacza to jej minimalny wpływ na nasz portfel i środowisko naturalne, urządzenie jest energooszczędne i nowoczesne a roczne zużycie energii elektrycznej nie przekroczy 219 kWh. Deklarowany poziom hałasu wynosi 42 dB i też trzeba go uznać za w pełni zadowalający i zapewniający komfortowe użytkowanie. Zamrażarka posiada mechaniczne sterowanie a panel z pokrętłem termostatu i lampkami sygnalizacyjnymi został umieszczony w dolnej części przedniej ściany. Oprócz ustawienia normalnej temperatury roboczej zamrażarki będziemy ją mogli uruchomić w specjalnym trybie oszczędzającym energię – Eco. To rozwiązanie będzie przydatne kiedy nie będziemy przez jakiś czas wykorzystywać pełnych możliwości załadunkowych WHM31112. Panel pozwoli nam także uruchomić bardzo przydatną w codziennym użytkowaniu (a zwłaszcza po większych zakupach) funkcję szybkiego mrożenia. Funkcja ta pozwoli nam szybko zamrozić nawet znaczne ilości świeżych produktów bez obawy utraty ich wartości odżywczych. Jednocześnie to rozwiązanie nie wpływa na temperaturę wcześniej przechowywanych produktów i będzie również przydatne dla szybkiego przygotowania lodu do drinków. Zdolność zamrażania prezentowanego modelu to 20 kg żywności w ciągu doby. Czerwona lampka sygnalizacyjna na panelu poinformuje nas o zbyt wysokiej temperaturze wnętrza. Może się to zdarzyć w przypadku awarii lub przerwy w dostawie prądu ale także podczas uzupełniania zapasów świeżymi produktami. W przypadku awarii zamrażarka utrzyma odpowiednio niską temperaturę w środku aż przez 45 godzin, co pozwoli na uchronienie produktów przed zepsuciem. Na wyposażeniu zamrażarki znajdziemy 2 kosze do przechowywania mrożonek. Żywność i cały środek będą dobrze widoczne dzięki zastosowaniu oświetlenia wbudowanego w wewnętrzną stronę drzwi. Same drzwi posiadają zamykanie z kluczykiem, jest to dosyć ciekawe rozwiązanie. Możemy z niego skorzystać jeżeli np. zakupimy lody i będziemy chcieli uniknąć ich szybkiego rozgrabienia przez dzieci. Z drugiej jednak strony determinacja młodego człowieka w dążeniu do celu może spowodować uszkodzenie urządzenia, więc każdorazowo warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Whirlpool WHM31112 będzie od nas wymagała okresowego ręcznego rozmrożenia, kiedy warstwa lodu przekroczy grubość ok. 5 mm. Nie zdarzy się to częściej niż raz, maksymalnie dwa razy do roku i pozwoli zachować efektywność pracy zamrażarki a także odpowiednią higienę elementów wnętrza.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WHM31112

Roczne zużycie energii (kWh/rok)219
Wysokość (mm)916
Szerokość (mm)1180
Głębokość (mm)698
Pojemność całkowita (litrów)311
Wydajność zamrażania (kg/24h)20
Poziom hałasu (dB)42

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WHM31112

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm31112?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WHM31112

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zamrażarce Whirlpool WHM31112

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)