Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Zamrażarka Whirlpool WHM3911

Whirlpool WHM3911 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm3911?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Whirlpool Whm3911

WHM3911 to kolejny przedstawiciel zamrażarek skrzyniowych w ofercie Whirlpool. Podobnie jak inne modele występuje w białym kolorze. Jej pojemność użytkowa wynosi przyzwoite 390 litrów a do przechowywania mrożonek posłużą nam 3 kosze na żywność dołączone w standardzie. Komora została oświetlona za pomocą lampki umieszczonej w pokrywie (drzwiach) zamrażarki – takie rozwiązanie zapewnia dostateczną widoczność wszystkich produktów i jest naprawdę przydatne. Sama pokrywa posiada zamykanie na kluczyk co może się przydać jeżeli będziemy przechowywać wyjątkowo cenne mrożonki. Whirlpool WHM3911 posiada mechaniczne sterowanie, panel z termostatem i kontrolkami znajduje się na przedniej ścianie, w dolnej części. Temperaturę ustawimy za pomocą pokrętła termostatu. Z jego pomocą będziemy także mogli uruchomić zamrażarkę w specjalnym trybie Eco, przydatnym kiedy nie będziemy wykorzystywali całego wnętrza zamrażarki. Ten tryb pozwoli na dodatkowe zaoszczędzenie energii elektrycznej. Lampki kontrolne zasygnalizują nam stan pracy urządzenia. Lampka zielona oznacza, że zamrażarka jest podłączona do prądu. Czerwona zaświeci się jeżeli temperatura w środku nie jest dostatecznie niska, np. w przypadku awarii. Jeżeli taka się zdarzy to przy szczelnie zamkniętych drzwiach urządzenie pozwoli na bezpieczne przechowanie żywności aż przez 45 godzin, bez obawy o jej zepsucie. Pomarańczowa kontrolka sygnalizuje włączenie funkcji szybkiego mrożenia. Funkcja ta pozwala na zamrożenie nawet znacznych ilości świeżych produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu żywność zachowa maksymalny poziom witamin i wartości odżywczych a użycie tej funkcji nie wpłynie na temperaturę wcześniej zamrożonych produktów, nie zachodzi więc obawa, że coś ulegnie np. rozmrożeniu. Zdolność zamrażania prezentowanego modelu wynosi 17 kg produktów w ciągu doby. Whirlpool WHM3911 będzie od nas wymagała okresowego rozmrażania, niestety ręcznego. Czynność powinniśmy przeprowadzić przynajmniej raz do roku, kiedy warstwa szronu przekroczy grubość ok. 5 mm, pozwoli to zachować higienę w środku i zapewni optymalną pracę zamrażarki. Sam proces przebiegnie szybko, elementy wnętrza są łatwe do czyszczenia a powstająca woda łatwa do usunięcia dzięki prostemu systemowi jej odprowadzenia. Zamrażarka jest urządzeniem nowoczesnym i energooszczędnym, jej klasa energetyczna to A+. Oznacza to, ze nie powinniśmy się martwić wysokim rachunkiem za prąd, deklarowane roczne zużycie energii na poziomie 260 kWh potwierdza tezę.

Parametry techniczne zamrażarki Whirlpool WHM3911

Roczne zużycie energii (kWh/rok)260
Wysokość (mm)916
Szerokość (mm)1405
Głębokość (mm)698
Pojemność całkowita (litrów)390
Wydajność zamrażania (kg/24h)17
Poziom hałasu (dB)41

Wyposażenie zamrażarki Whirlpool WHM3911

AlarmTak
Szybki mrożenieTak
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoTak
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Whirlpool Whm3911?

Whirlpool – amerykańskie urządzenia AGD prosto z … Polski

Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. Wśród najważniejszych produktów tej marki są: pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, okapy kuchenne, płyty grzejne, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, klimatyzatory. Wiele z tych urządzeń produkowanych jest w Polsce.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do Whirlpool WHM3911

Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Zamrażarka Whirlpool WHE3933

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHE3933 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarka Whirlpool WHE3133

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHE3133 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 390 litrów, w klasie energetycznej A+, z technologią Whirlpool 6-ty Zmysł, z elektronicznym sterowaniem, zewnętrznym wyświetlaczem LED, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej
Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Zamrażarka Whirlpool WHM3111

Zamrażarki skrzyniowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki duże (powyżej 300 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Whirlpool

Whirlpool WHM3111 to nowoczesna skrzyniowa zamrażarka o pojemności 311 litrów, w klasie energetycznej A+, z mechanicznym sterowaniem, oświetleniem wnętrza, drzwiami zamykanymi na klucz, funkcją Eco, funkcją szybkiego mrożenia, alarmem wzrostu temperatury.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce Whirlpool WHM3911

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)