Wszystko o zamrażarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Zamrażarka BEKO FS1 66020

Zamrażarka BEKO FS1 66020

BEKO FS1 66020 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w standardowym białym kolorze, o łącznej pojemności 65 litrów, wysoka na 82 cm, szeroka na 48 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z antybakteryjną uszczelką drzwi.
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs1 66020?
Zdjęcie producenta

Opis zamrażarki Beko Fs1 66020

BEKO FS1 66020 to niewielka zamrażarka w białym kolorze o pojemności 65 litrów. Jej wysokość to 82 cm, szerokość to 48 cm i głębokość 53 cm. Zamrażarka jest energooszczędna i przyjazna środowisku naturalnemu – pracuje w klasie energetycznej A+. Roczne zużycie energii przy normalnym użytkowaniu nie przekroczy 177 kWh, więc zamrażarka nie będzie głównym winowajcą wysokości rachunku za prąd. Należy oczywiście pamiętać aby zamrażarkę właściwie zainstalować, z dala od źródeł ciepła takich jak kaloryfer, z zachowaniem właściwej odległości od ścian i mebli w celu zapewnienia odpowiedniej wentylacji. W przeciwnym razie spadnie wydajność urządzenia i zwiększy się pobór prądu. Przy swoich niewielkich rozmiarach zamrażarka jest naturalnie cichym urządzeniem, poziom hałasu w trakcie pracy nie przekroczy 37 dB. Drzwi zamrażarki zostały zamontowane po prawej stronie, mamy jednak możliwość przełożenia zawiasów i ich montażu po lewej stronie. Uszczelka w drzwiach została wykonana z dodatkiem specjalnych antybakteryjnych substancji tworzy specjalną ochronną barierę przeciwdziałającą przedostawaniu się do środka zamrażarki bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów odpowiedzialnych za psucie przechowywanej żywności. We wnętrzu BEKO FS1 66020 znajdziemy trzy całkiem pojemne szuflady wykonane z trwałych materiałów. Temperaturę roboczą BEKO FS1 66020 ustawimy za pomocą pokrętła termostatu umieszczonego z tyłu urządzenia. Trzeba pamiętać, że temperatura we wnętrzu zależy także od ilości przechowywanej żywności, częstotliwości otwierania drzwi a także temperatury otoczenia. Zdolność zamrażania BEKO FS1 66020 wynosi przyzwoite 8 kg/dobę. Zamrażarka będzie od nas wymagała okresowego rozmrażania, jednak przy jej rozmiarach nie będzie to stanowić wielkiego problemu.

Parametry techniczne zamrażarki BEKO FS1 66020

Roczne zużycie energii (kWh/rok)177
Wysokość (mm)820
Szerokość (mm)480
Głębokość (mm)530
Pojemność całkowita (litrów)65
Wydajność zamrażania (kg/24h)8
Poziom hałasu (dB)37

Wyposażenie zamrażarki BEKO FS1 66020

AlarmNie
Szybki mrożenieNie
Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
System bezszronowyNie
Funkcja ekoNie
Kostkarka do loduNie
Interesuje Cię zakup zamrażarki
Beko Fs1 66020?

Beko – tureckie produkty AGD

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Zamrażarki podobne do BEKO FS1 66020

Zamrażarka BEKO FSE 1072

Zamrażarka BEKO FSE 1072

Zamrażarki szafkowe, Zamrażarki wolnostojące, Klasa energetyczna A+, Zamrażarki małe (ponizej 200 litrów), Zamrażarki niskie (poniżej 100 cm), Zamrażarki w kolorze białym, Beko

BEKO FSE 1072 to niewielka wolnostojąca zamrażarka szafkowa w standardowym białym kolorze, o łącznej pojemności 85 litrów, wysoka na 84 cm, szeroka na 54 cm, w wysokiej klasie energetycznej A+, z funkcją szybkiego zamrażania, przezroczystymi szufladami oraz antybakteryjną uszczelką drzwi.

czytaj więcej

Opinie o zamrażarce BEKO FS1 66020

Dodaj swoją opinię o zamrażarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)